Dom

Shenzhen Awells Gift Co., Ltd. profil firmy

profil firmy
Shenzhen Awells Gift Co., Ltd, z siedzibą w 2 0 1 2, jest profesjonalnym dostawcą łaty do haftu, łatki PCV, łatki tkanej i łat szenilowych do odzieży, czapek i torebek, a także niektórych breloków promocyjnych. Znajdujemy się w Shenzhen w Chinach z wygodnym dostępem do transportu. Dążąc do ścisłej kontroli jakości i szybkiej komunikacji, nasi doświadczeni pracownicy są zawsze dostępni, aby omówić Twoje wymagania i zapewnić pełną satysfakcję klienta. Dzięki prostemu procesowi i krótkiemu czasowi realizacji sprawiamy, że biznes jest łatwy i szybki!

W ostatnich latach wprowadziliśmy serię zaawansowanych maszyn do automatycznego wypełniania kolorów do maszyn do haftowania PCV i Tajima, aby zapewnić nasze łaty w jakości KLASY A, krótki czas realizacji i szybka dostawa.

Nasze towary są eksportowane do klientów na całym świecie, zwłaszcza do USA i krajów europejskich. Mamy dobrą reputację wśród klientów dzięki naszej ścisłej kontroli jakości i przemyślanej obsłudze klienta, łatwemu i szybkiemu procesowi. Otrzymujemy ponad 500 5-gwiazdkowych recenzji od klientów na całym świecie.

Zawsze wykonujemy niestandardowe projekty. Wszelkie niestandardowe projekty są mile widziane. Dostarczymy dzieła sztuki do zatwierdzenia, a następnie próbki do zatwierdzenia przed masową produkcją. Więc po prostu prześlij swój pomysł lub projekt, a my je zrealizujemy! Serdecznie zapraszamy klientów na całym świecie do nawiązania współpracy i stworzenia razem świetlanej przyszłości.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Shenzhen Awells Gift Co., Ltd, z siedzibą w 2 0 1 2.

Znajdujemy się w Shenzhen w Chinach z wygodnym dostępem do transportu.

W ostatnich latach wprowadziliśmy serię zaawansowanych maszyn do automatycznego wypełniania kolorów do maszyn do haftowania PCV i Tajima, aby zapewnić nasze łaty w jakości KLASY A, krótki czas realizacji i szybka dostawa.

Shenzhen Awells Gift Co., Ltd. Shenzhen Awells Gift Co., Ltd. Shenzhen Awells Gift Co., Ltd. Shenzhen Awells Gift Co., Ltd. Shenzhen Awells Gift Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : NIESAMOWITE

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 1500000-2500000

Rok założenia : 2012

pc Export : 90% - 100%